Live Score

Last update time : 23:02
LFPB
19:00 Sport Boys - Bolívar
23:00 Nacional Potosí - Petrolero Yacuiba
S.League
11:30 Young Lions - DPMM
11:30 Tampines Rovers - Home United
K League Challenge
06:00 Busan I'Park - Asan Mugunghwa
K League Classic
06:00 Daegu - Jeonnam Dragons
06:00 Incheon United - Sangju Sangmu
06:00 Gwangju - Pohang Steelers
Premier League
11:00 Dinamo Minsk - Krumkachy
11:00 Slutsk - Vitebsk
11:00 Isloch - Dnepr Mogilev
11:00 Slavia - Naftan
11:00 Shakhtyor - Torpedo BelAZ
11:00 BATE - Neman Grodno
11:00 Dinamo Brest - Gorodeya
11:00 Minsk - Gomel
AFC Champions League
16:15 Al Hilal - Urawa Reds
10:15 Urawa Reds - Al Hilal
Copa Paulista
22:00 Inter de Limeira - Ferroviária
20:00 Ferroviária - Inter de Limeira
Serie B
87 Live... Guarani 0 - 0 Luverdense
23:30 Juventude - Figueirense
19:00 Goiás - Internacional
19:00 Londrina - América Mineiro
19:30 ABC - Oeste
19:30 Náutico - Vila Nova
19:30 Boa - Brasil de Pelotas
19:30 Paysandu - Santa Cruz
19:30 CRB - Paraná
21:30 Criciúma - Ceará
J1 League
05:00 Vegalta Sendai - Omiya Ardija
05:00 Kashiwa Reysol - Júbilo Iwata
05:00 Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka
05:00 Albirex Niigata - Ventforet Kofu
05:00 Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
05:00 Sagan Tosu - Tokyo
05:00 Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
06:00 Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
Primera División
23:00 Monagas - Deportivo Lara
02:00 Deportivo Lara - Monagas
Primera A
01:00 Deportivo Cuenca - El Nacional
20:30 Clan Juvenil - Delfin
League Cup
13:30 Bidvest Wits - Kaizer Chiefs
Primera División
20:00 Cerro - River Plate
20:00 El Tanque Sisley - Juventud
23:00 Nacional - Fénix
Indian Super League
14:30 NorthEast United - Jamshedpur
Division Profesional
21:00 Rubio Ñú - Cerro Porteño
23:10 Deportivo Capiatá - Independiente FBC
Primera A
20:30 Once Caldas - Cortuluá
20:30 Atlético Huila - Tigres
20:30 Envigado - Patriotas Boyacá
20:30 Atlético Nacional - Independiente Medellín
20:30 América de Cali - Atlético Bucaramanga
20:30 Jaguares de Córdoba - Rionegro Águilas
23:00 Alianza Petrolera - Santa Fe
23:10 Millonarios - Deportivo Cali
01:00 Junior - Deportivo Pasto
Premier League
10:30 Abahani Chittagong - Mohammedan Dhaka
12:45 Abahani - Farashganj
Primera División
17:30 Alianza Atlético - Ayacucho
20:00 Deportivo Municipal - Real Garcilaso
22:45 Academia Cantolao - Sport Rosario
National Youth League
04:30 Melbourne City U21 - Brisbane Roar U20
Stars League
13:00 Al Gharafa - Al Sailiya
13:00 Al Markhiya - Al Ahli
15:10 Qatar SC - Al Khor
First Division B
16:00 SV Roeselare - Westerlo
19:30 Beerschot-Wilrijk - OH Leuven
League Two
15:00 Cowdenbeath - Annan Athletic
A-League
Postponed Western Sydney Wanderers - Wellington Phoenix
08:50 Sydney - Newcastle Jets
Pro League
14:50 Al Feiha - Al Fateh
Premier League
06:30 R&F - Warriors
Premier League
13:00 St. Andrews - Lija Athletic
13:00 Mosta - Senglea Athletic
15:00 Hibernians - Birkirkara
15:15 Balzan - Tarxien Rainbows
Arabian Gulf League
12:40 Emirates - Al Wahda
12:45 Shabab Al Ahli Dubai - Dibba Al Fujairah
15:45 Al Ain - Al Jazira
Premiership
15:00 Ards - Cliftonville
15:00 Ballinamallard United - Glenavon
15:00 Ballymena United - Dungannon Swifts
15:00 Crusaders - Carrick Rangers
15:00 Linfield - Coleraine
15:00 Warrenpoint Town - Glentoran
Premier League
14:30 Carmarthen Town - Prestatyn Town
14:30 Newtown - Barry Town United
Bundesliga
14:30 Bayern München - Augsburg
14:30 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
14:30 Bayer Leverkusen - RB Leipzig
14:30 Mainz 05 - Köln
14:30 Wolfsburg - Freiburg
17:30 Hertha BSC - Borussia M'gladbach
2. Bundesliga
12:00 Heidenheim - Union Berlin
12:00 Bochum - Greuther Fürth
12:00 Nürnberg - Holstein Kiel
3. Liga
13:00 Carl Zeiss Jena - Werder Bremen II
13:00 Sonnenhof Großaspach - Rot-Weiß Erfurt
13:00 Sportfreunde Lotte - Meppen
13:00 Chemnitzer FC - Würzburger Kickers
13:00 Fortuna Köln - Magdeburg
13:00 Karlsruher SC - Zwickau
13:00 Unterhaching - Paderborn
National 1
13:45 Grenoble Foot 38 - Laval
15:00 Avranches - Chambly
Premiership
12:30 Ross County - Celtic
15:00 Aberdeen - Motherwell
15:00 Dundee - Kilmarnock
15:00 Hibernian - St. Johnstone
15:00 Rangers - Hamilton Academical
Primera División
12:00 Getafe - Deportivo Alavés
15:15 Leganés - Barcelona
17:30 Sevilla - Celta de Vigo
19:45 Atlético Madrid - Real Madrid
Segunda Liga
15:00 Penafiel - Gil Vicente
Premier League
12:30 Arsenal - Tottenham Hotspur
15:00 AFC Bournemouth - Huddersfield Town
15:00 Burnley - Swansea City
15:00 Crystal Palace - Everton
15:00 Leicester City - Manchester City
15:00 Liverpool - Southampton
15:00 West Bromwich Albion - Chelsea
17:30 Manchester United - Newcastle United
Ligat ha'Al
18:30 Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Acre
FNL
10:00 Shinnik - Olimpiyets
10:00 Sibir - Rotor Volgograd
10:00 Yenisey - Spartak Moskva II
11:00 Orenburg - Fakel
12:00 Volgar Astrakhan - Krylya Sovetov
13:00 Baltika - Avangard Kursk
15:00 Dinamo St. Petersburg - Luch Vladivostok
15:30 Khimki - Tom' Tomsk
16:00 Kuban' Krasnodar - Tyumen
Ascenso MX
FT Correcaminos UAT 4 - 3 Celaya
01:00 Celaya - Correcaminos UAT
Super Liga
15:00 Crvena Zvezda - Rad Beograd
16:00 Napredak - Čukarički
16:00 Vojvodina - Radnik Surdulica
16:00 Voždovac - Bačka Palanka
First Division A
17:00 Royal Excel Mouscron - Anderlecht
19:00 Kortrijk - Sint-Truiden
19:00 AS Eupen - Antwerp
19:30 Standard Liège - KV Oostende
Ligue 1
16:00 PSG - Nantes
19:00 Dijon - Troyes
19:00 Guingamp - Angers SCO
19:00 Strasbourg - Rennes
19:00 Toulouse - Metz
Ligue 2
14:00 Lorient - Brest
National League
15:00 Bromley - Chester
15:00 Dagenham & Redbridge - Guiseley
15:00 Eastleigh - Barrow
15:00 Gateshead - Tranmere Rovers
15:00 Fylde - Torquay United
15:00 Hartlepool United - Aldershot Town
15:00 Wrexham - Ebbsfleet United
15:00 Leyton Orient - Dover Athletic
15:00 Macclesfield Town - Boreham Wood
15:00 Maidstone United - Solihull Moors
15:00 Sutton United - Halifax Town
15:00 Woking - Maidenhead United
3. Lig
10:00 Bayburt İÖİ - Çatalcaspor
1. Division
15:00 Alki Oroklini - Apollon
16:00 Ethnikos Achna - AEK Larnaca
16:00 Olympiakos - Aris
Premier League
09:00 SKA Khabarovsk - CSKA Moskva
11:00 Dinamo Moskva - Akhmat Grozny
13:30 Krasnodar - Spartak Moskva
16:00 Arsenal Tula - Rubin Kazan'
League One
15:00 Bristol Rovers - AFC Wimbledon
15:00 Bury - Blackburn Rovers
15:00 Charlton Athletic - Milton Keynes Dons
15:00 Fleetwood Town - Doncaster Rovers
15:00 Northampton Town - Scunthorpe United
15:00 Oldham Athletic - Rochdale
15:00 Peterborough United - Blackpool
15:00 Plymouth Argyle - Oxford United
15:00 Portsmouth - Southend United
15:00 Rotherham United - Shrewsbury Town
15:00 Walsall - Gillingham
15:00 Wigan Athletic - Bradford City
2. Lig
10:00 Gümüşhanespor - Zonguldak Kömürspor
10:30 Hacettepe - Şanlıurfaspor
10:30 Silivrispor - Anadolu Selçukspor
1. SNL
11:00 Ankaran Hrvatini - Celje
13:00 Triglav - Aluminij
19:20 Rudar - Gorica
Bundesliga
15:00 LASK Linz - Rapid Wien
17:30 Austria Wien - Admira
17:30 Mattersburg - Rheindorf Altach
17:30 St. Pölten - Wolfsberger AC
Serie A
17:00 Roma - Lazio
19:45 Napoli - Milan
NB I
14:30 Újpest - Honvéd
14:30 Mezőkövesd-Zsóry - Vasas
14:30 Paksi SE - Ferencváros
14:30 Puskás - Diósgyőr
14:30 Balmazújváros Sport - Szombathelyi Haladás
18:30 Debrecen - Videoton
Czech Liga
15:00 Zbrojovka Brno - Teplice
15:00 Sigma Olomouc - Zlín
15:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava
17:00 Slavia Praha - Dukla Praha
19:00 Slovácko - Viktoria Plzeň
Super Liga
13:00 Zemplín Michalovce - Trenčín
13:00 Ružomberok - Podbrezová
13:00 Tatran Prešov - Zlaté Moravce
13:00 Nitra - Senica
14:00 Žilina - DAC
FNL
09:15 Třinec - České Budějovice
12:30 Táborsko - Varnsdorf
Primera División
20:30 UCR - Alajuelense
Championship
15:00 Birmingham City - Nottingham Forest
15:00 Cardiff City - Brentford
15:00 Hull City - Ipswich Town
15:00 Norwich City - Barnsley
15:00 Queens Park Rangers - Aston Villa
15:00 Reading - Wolverhampton Wanderers
15:00 Sheffield Wednesday - Bristol City
15:00 Sunderland - Millwall
17:30 Fulham - Derby County
League Two
15:00 Accrington Stanley - Newport County
15:00 Chesterfield - Exeter City
15:00 Colchester United - Morecambe
15:00 Forest Green Rovers - Crewe Alexandra
15:00 Grimsby Town - Carlisle United
15:00 Lincoln City - Coventry City
15:00 Luton Town - Cambridge United
15:00 Mansfield Town - Stevenage
15:00 Notts County - Cheltenham Town
15:00 Port Vale - Barnet
15:00 Wycombe Wanderers - Crawley Town
15:00 Yeovil Town - Swindon Town
1. HNL
14:00 Osijek - Cibalia
17:00 Rijeka - Inter Zaprešić
Liga MX
01:00 Puebla - Lobos BUAP
03:00 Atlas - Pachuca
23:00 Cruz Azul - Veracruz
23:00 Querétaro - Pumas UNAM
01:00 Monterrey - Tigres UANL
01:06 León - Guadalajara
Liga Nacional
23:00 Comunicaciones - Antigua GFC
Premier League
12:00 Gandzasar - Shirak
FA Cup
13:00 Lothian Hutchison - St. Mirren
15:00 Airdrieonians - Cove Rangers
15:00 Arbroath - Berwick Rangers
15:00 Banks O' Dee - Ayr United
15:00 Buckie Thistle - Brechin City
15:00 Clyde - East Fife
15:00 Dumbarton - Elgin City
15:00 East Kilbride - Albion Rovers
15:00 Formartine United - Forfar Athletic
15:00 Livingston - Glenafton Athletic
15:00 Montrose - Queen of the South
15:00 Peterhead - Raith Rovers
15:00 Queen's Park - Dunfermline Athletic
15:00 Spartans - Fraserburgh
15:00 Stenhousemuir - Alloa Athletic
15:00 Stranraer - Brora Rangers
Eredivisie
17:30 Twente - Heerenveen
17:30 Feyenoord - VVV
19:45 NAC Breda - Ajax
19:45 Willem II - Sparta Rotterdam
Liga Nacional
01:00 Real España - Motagua
Ekstraklasa
14:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
19:30 Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Süper Lig
11:00 Bursaspor - Göztepe
13:30 Konyaspor - Antalyaspor
16:30 İstanbul Başakşehir - Galatasaray
Taça de Portugal
18:15 Benfica - Vitória Setúbal
20:30 Rio Ave - Sporting Braga
Super League
18:00 Basel - Sion
18:00 St. Gallen - Lugano
Regionalliga
13:00 Eichstätt - Nürnberg II
13:00 Illertissen - Wacker Burghausen
13:00 Seligenporten - Memmingen
13:00 Ingolstadt II - Bayreuth
13:00 Greuther Fürth II - Bayern München II
13:00 Unterföhring - Augsburg II
13:00 Schweinfurt - Pipinsried
13:00 Schalding-Heining - 1860 Rosenheim
Superliga
15:00 AGF - Silkeborg
Divizia Națională
11:00 Zimbru - Spicul Chișcăreni
11:00 Dacia - Petrocub
11:00 Zaria - Dinamo-Auto
11:00 Speranţa Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
11:00 Milsami - Sheriff
I Liga
15:00 Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
15:00 Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
16:00 Pogoń Siedlce - GKS Katowice
16:00 Tychy 71 - Wigry Suwałki
Premier League
12:00 Zirka - Dynamo Kyiv
12:00 Zorya - Veres
15:00 Karpaty - Mariupol'
Liga I
14:00 Sepsi - Gaz Metan Mediaş
17:00 CS U Craiova - Juventus Bucureşti
1. Lig
10:00 BB Erzurumspor - Ümraniyespor
10:00 Manisaspor - Elazığspor
12:30 Adana Demirspor - Gazişehir Gaziantep
Persha Liga
11:00 Kolos Kovalivka - Desna
11:00 Poltava - Zhemchuzhyna Odesa
11:00 Helios - Cherkaskyi Dnipro
12:00 Obolon'-Brovar - Kremin'
14:00 Mykolaiv - Sumy
Super League
13:00 Lamia - Kerkyra
15:15 Larissa - Apollon Smirnis
17:30 Olympiakos Piraeus - Levadiakos
Challenge League
18:00 Rapperswil-Jona - Neuchâtel Xamax
18:00 Winterthur - Wil
First League
11:00 OFK Pirin - Beroe
13:00 CSKA Sofia - Botev Plovdiv
15:30 Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
Serie B
14:00 Brescia - Spezia
14:00 Empoli - Cesena
14:00 Foggia - Ternana
14:00 Novara - Bari 1908
14:00 Parma - Ascoli
14:00 Perugia - Carpi
14:00 Pescara - Pro Vercelli
14:00 Virtus Entella - Venezia
Serie C
13:30 Akragas - Fidelis Andria
13:30 Juve Stabia - Catania
13:30 Paganese - Fondi
13:30 Sicula Leonzio - Casertana
13:30 Trapani - Virtus Francavilla
15:30 Rende - Matera
19:30 Bisceglie - Monopoli
19:30 Lecce - Reggina
Football League
13:00 Trikala - OFI
Tweede Divisie
13:00 Koninklijke HFC - Achilles '29
14:30 Lisse - Kozakken Boys
14:30 GVVV - Barendrecht
14:30 Excelsior Maassluis - HHC
14:30 Katwijk - IJsselmeervogels
17:00 De Treffers - Rijnsburgse Boys
17:00 VVSB - Sparta Rotterdam II
Superliga
45 Live... Atlético Tucumán 0 - 0 Arsenal
00:30 Newell's Old Boys - Belgrano
20:00 Defensa y Justicia - Lanús
20:00 Banfield - Temperley
22:15 San Martín San Juan - San Lorenzo
00:30 Independiente - River Plate
Segunda División
15:00 Huesca - Tenerife
17:00 Lorca - Lugo
17:00 Real Valladolid - Real Oviedo
19:00 Reus Deportiu - Albacete
Premier League
15:00 Al Masry - Al Mokawloon
Torneo Federal A
00:30 Estudiantes Río Cuarto - Gutiérrez
23:00 Juventud Unida Univ. - San Lorenzo Alem
Premier League 2 Division One
12:00 Tottenham Hotspur U23 - Chelsea U23
13:00 Manchester United U23 - Manchester City U23
19:00 Liverpool U23 - Everton U23
Premier League 2 Division Two
14:00 Stoke City U23 - Brighton U23
Ligue 1
14:00 US Biskra - NA Hussein Dey
15:00 CR Belouizdad - USM Blida
16:00 ES Sétif - Paradou AC
U18 Premier League
11:00 Blackburn Rovers U18 - Manchester United U18
11:00 Derby County U18 - Wolves U18
11:00 Manchester City U18 - Stoke City U18
11:00 Middlesbrough U18 - Liverpool U18
11:00 West Bromwich Albion U18 - Sunderland U18
12:30 Newcastle United U18 - Everton U18
Prim B Metro
20:00 Sacachispas - Almirante Brown
22:00 Defensores de Belgrano - San Miguel
Prim B Nacional
20:00 Agropecuario - Club Atlético Mitre
20:05 Nueva Chicago - Sarmiento
Play-offs 2/3
FT Fredrikstad 0 - 0 Notodden
17:00 Notodden - Fredrikstad
iddaa

Live Score